Night Time - Bylinkový čaj pre večerný odpočinok

  • Night Time - Bylinkový čaj pre večerný odpočinok

Night Time - Bylinkový čaj pre večerný odpočinok

Availability: Na sklade

2,90 €

Nie nadarmo sa hovorí, že kvalitný výkon vyžaduje kvalitný odpočinok. A práve preto sme namiešali čaj pre čo najlepšiu relaxáciu — zo starostlivo vybraných byliniek, ktoré vám pomôžu vypnúť a užiť si večer bez starostí, len v sprievode harmančeku, medovky a ďalších aromatických spoločníkov.


Krajina pôvodu:

* Povinne vyplnené polia

2,90 €

Bylinný čaj na večerný odpočinok, ktorý rozhodne stojí za svoje meno. Zatiaľ čo vás totiž harmanček s medovkou uvedú do príjemného pokoja, listy čiernych ríbezlí odstránia ťažkú únavu. Mäta pieporná potom pôsobí proti nespavosti, odbúrava stres a zmierňuje bolesti hlavy, takže už s prvou šálkou všetky nepríjemné pocity spoľahlivo odplávajú. Pokiaľ si k čaju navyše doprajete aj dobrú večeru, kvety slnečnice podporia dobré trávenie.

Na doplnenie pohody už môžeme odporučiť snáď len dobrú hudbu, milú spoločnosť alebo obľúbenú knihu, ktoré ešte podporia radosť z lahodného čaju. Tak dobrú chuť a pekný večer.

Zmes zalejte vriacou vodou v pomere 1 čajová lyžička na 1 dl vody. Ak pripravujete čaj v kanvici, pridajte lyžičku navyše. Ponechajte 8-10 minút lúhovať a potom preceďte.

3 až 6g
100 °C
8 až 10 minút
kvety harmančeku, medovková vňať, listy čiernych ríbezlí, vňať mäty piepornej, kvety slnečnice, vresová vňať