Pri nákupe v hodnote nad 50,00 € je doprava ZADARMO Více informací

O nás

Naša cesta k čaju

Už prvé zaliatie čajových lístkov v nás prebudilo túžbu dozvedieť sa viac nielen o čaji samotnom, ale o všetkom, čo s čajovou kultúrou súvisí. Náš záujem o čaj s rokmi rástol, rovnako ako dopyt po ňom. Keďže kvalitných sypaných čajov bolo v Česku a na Slovensku čoraz menej, rozhodli sme sa za nimi vycestovať a začať ich dovážať sami pod vlastnou značkou Gringos & Tea.

Vďaka tomu si dnes môžete vychutnať tie najkvalitnejšie sypané čaje dovážané priamo z 12 čajových plantáží, 6 krajín sveta (Japonsko, Čína, Taiwan, India, Brazília, Južná Afrika) a 3 svetových kontinentov. Naše čaje urazia priemerne 8 900 km vzdušnou čiarou, než sa dostanú do vašej šálky, aby ste si mohli vychutnať ich lahodnú a nezameniteľnú chuť. A pretože si na kvalite našich čajov zakladáme, všetky poctivo testujeme najskôr sami na sebe, čo predstavuje asi 7 200 litrov vypitého čaju, pričom toto číslo denne o 2,8 litra narastá :-).

Ako ste už iste pochopili, čaje nie sú len naším koníčkom. Tvoria neodmysliteľnú súčasť nášho života. Sú našou vášňou, prácou i posadnutosťou. Kladieme si za cieľ pozdvihnúť čajovú kultúru v Česku a na Slovensku a dostať ju do popredia záujmu širokej verejnosti. Chceme všetkým ukázať, že dobrý čaj nie je len známkou luxusu, ale môže si ho dopriať naozaj každý.

Ak hľadáte čaj, ktorý vás povzbudí v práci, nápoj, ktorý vám spríjemní pohodový večer alebo darček, ktorým potešíte svojich blízkych, sme tu, aby sme vám s výberom vhodného čaju pomohli.

Bio certifikace

Čaje v naší nabídce s označením BIO pocházejí z ekologických zahrad které jsou přísně kontrolovány a splňují veškeré podmínky Evropského společenství o ekologickém zemědělství. Kontrolu a dohled BIO produktů zabezpečuje společnost ABCERT AG (CZ-BIO-002) a všechny výrobky BIO jsou touto společností řádně certifikovány.

Prajeme vám príjemný nákup a pohodové dni. Ako inak, než nad šálkou dobrého čaju? ;)

Josef Hejduk 

Gringos & Tea s.r.o.
Žižkova 703/72
400 01 Ústí nad Labem

IČ: 02803089

 

Prečo nakupovať práve u Gringos & Tea?

Desiatky vysoko kvalitných čajov s overeným pôvodom.

Vždy čerstvé čaje bez nutnosti ich mrazenie.

Pri každom nákupe v hodnote nad 40,00 € je doprava zadarmo.

Čaje sú balené v kvalitných znovu uzatvárateľných baleniach.

Vernostný program pre zákazníkov.

Výhodné ceny a férový prístup k zákazníkom.