Pri nákupe v hodnote nad 50,00 € je doprava ZADARMO Více informací

Kde nás nájdete

 

V Cafe In mieša za barom špecialista Dan Zrůstek, ktorý vie pripraviť Matcha latté ako nikto iný v Ústí nad Labem. Malá kaviareň je pokojným prístavom uprostred rušného obchodného centra FORUM. Šálka dobrého čaju tu v žiadnom prípade nebude zlá voľba.

 


 

V Dome bylín v Ústí nad Labem teraz okrem zdravých prípravkov nájdete aj naše Gringos čaje z celého sveta. Pokiaľ si práve vychutnávate posledné domáce zásoby, neváhajte si odbehnúť na Masarykovu ulicu pre čerstvé lístky


 

Že sú káva a čaj konkurenti? V štýlovej pražskej kaviarni Silencio rozhodne nie. Nápojom z našej Matcha sa darí skvele a navyše vraj tu robia tie najlepšie šaláty v okolí. Vy ste tu ešte neboli?

 

 

Tradičný japonský zelený čaj Matcha a ďalšie japonské špeciality môžete ochutnať v Sushi Bar Shikigami. Nechajte sa zmyslami chutí uniesť do iných končín.

 


 

V Zelenej lekárni vám poradia nielen s voľbou správnych prírodných doplnkov a kozmetiky, ale aj s dobrým čajom. Ak si v Rumburku chcete niekam zájsť pre kvalitnú čajovú zmes, potom práve toto je to správne miesto.


 

Sladká chuť  a čaj sú historicky nerozlučnými spojencami, ktorým to jednoducho klape. Vedeli to už v starom Japonsku a dnes to nie je inak. Vychutnať si tu môžete skvelé zákusky aj tradičný čaj až do  piatej. Len pozor aby ste sa u neho nezasnili na dlho. Zatvára sa už o šiestej.


 

Nová reštaurácia je i v centre Ústí nad Labem, kde môžete ochutnať jedlá bez lepku a laktózy. Tiež si dať 10 druhov sypaných čajov a obľúbený čaj Matcha na mnoho spôsobov.


 

Kavárna Nádražka

Novootvorená  kaviareň sa nachádza v centre Ústí nad Labem na hlavnej stanici.

 


 

 

Pivovar Kytín

Tešte sa na výborné pivo a lokálne jedlo, ktoré poteší vaše chuťové poháriky! A v neposlednom rade tiež naše sypané čaje