Sweet Dreams Bylinkový čaj pre váš pokojný spánok

  • Sweet Dreams Bylinkový čaj pre váš pokojný spánok

Sweet Dreams - pre váš pokojný spánok

Availability: Na sklade

2,60 €

Nemôžete zaspať? S tým sa už niekedy stretol snáď každý z nás. A pretože vieme, ako taká nespavosť komplikuje život, namiešali sme niečo špeciálne. Zmes byliniek, ktorá so spánkovými problémami zatočí a ešte vám zaspávanie spríjemní jemnou chuťou.


Krajina pôvodu:

* Povinne vyplnené polia

2,60 €

Pamätajte si! Kvalitný a dostatočne dlhý spánok je dôležitý pre fyzické a duševné zdravie. Preto sme do našej bylinkovej zmesi pridali medovkovú a šalviovú vňať, ktoré majú relaxačné účinky, odbúravajú stres a spríjemňujú spánok. Harmanček je zase účinný proti nespavosti a má vplyv na celkové upokojenie organizmu. No a fenikel, ten pre zmenu podporuje imunitu a dobré trávenie - to ak by ste si večer dali ešte niečo dobrého pod zub.

Vychutnajte si chuť a vôňu byliniek v horúcom čaji a nechajte na svoje telo pôsobiť ich blahodarné účinky. Prajeme dobrú chuť a pokojnú noc.

Zmes zalejte vriacou vodou v pomere 1-2 lyžičky na 1,5 dl vody. Nálev ponechajte v zakrytej nádobe lúhovať 15 minút a potom sceďte. Nálev pripravujte vždy čerstvý. Odporúčame piť 1-2 krát denne.

6 až 12g
100 °C
15 minút
/ta
hrozienka (hrozienka, rastlinný olej), medovka, feniklový plod, harmančekový kvet, ružový kvet, jazmínový kvet, vôňovcová šalviová vňať