ovocný čaj zimní třešeň

  • Ovocný čaj zimní višeň

Zimná čerešňa – ovocný čaj

Availability: Na sklade

3,10 €
Tiež milujete pocit, keď so šálkou dobrého čaju sedíte pri okne a pozorujete padajúci sneh? Zimná čerešňa je namiešaná presne pre tieto okamihy a okrem samotných čerešní vám osladia čas aj kúsky jabĺk, hrozno alebo kokosové lupienky, ktoré čaj obsahuje. Na zdravie a dobrú hrejivú chuť!

Priebeh zimy síce nevieme ovplyvniť, ale s čajom sa na nás môžete spoľahnúť. Ovocný, hrejivý a s príjemnou vôňou škorice a kardamónu. Takže nohy pod deku, hrnček do ruky a sneh nech padá z neba. Sme na to pripravení.


Správny čaj nielen zahrieva, ale aj navodzuje pohodu a v ideálnom prípade prospieva telu. Preto je Zimná čerešňa plná kúskov dobrého ovocia, ktoré obsahuje celý rad vitamínov. Mamičky by z nás mali radosť, o tom niet pochýb. Jablká, hrozno, mrkvové vločky, burizony alebo aj kúsky červenej repy. Skrátka zdravá zimná zmes.

Zloženie: kúsky jabĺk s vitamínom C, hrozno, kokosové lupienky, mrkvové vločky, kardamón, škorica, mrazom sušené čerešne, burizony, kúsky červenej repy

Složení: kousky jablek s vitamínem C, hrozny, kokosové lupínky, mrkvové vločky, kardamom, skořice, mrazem sušené třešně, burizony, kousky červené řepy