Sypaný ovocný čaj s popcornem

  • Sypaný ovocný čaj s popcornem
  • filmový ovocný čaj

Filmová Noc - ovocný čaj

Availability: Na sklade

2,80 €
Tak, ako si režiséri do filmov vyberajú tých najlepších hercov, aj naša Filmová noc je starostlivo poskladaná z lahodných kúskov ovocia, ktoré prešli kastingom. Pohodlne sa usaďte, vypnite mobil a nechajte čaj v šálke rozohriať oscarové predstavenie chutí.

Cola a popcorn k filmu? To už tu bolo. Doprajte si nové zážitky s unikátnou čajovou kombináciou — s kúskami jabĺk, ananásu, papáje, ríbezlí, praženými mandľami, kôrou škorice, červenou repou, kokosovými čipsami a popcornom. Nebezpečne príjemné doplnenie pre vašu filmovú noc.


Oslaďte si obľúbené komédie, pridajte arómu dokumentom z neprobádaných diaľok alebo sa schovajte za poriadny hrnček čaju pred desivými horormi. Vďaka pestrej kombinácii plodov je ovocný čaj vhodným doplnkom pre každý žáner. A navyše, i keď obsahuje drobné kúsky popcornu, nemusíte sa obmedzovať kvôli kalóriám. Pokojne si nalejte druhú aj tretiu šálku.

Skrátka, horúci adept tohtoročných filmových cien. Doslova. Vychutnajte si čerstvý nálev doma alebo ho v termoske prepašujte do kina, my to na vás nepovieme.

PS: Byť nadšencom do filmov nie je pre popíjanie ovocnej Filmovej noci podmienkou.

Zloženie: kúsky jabĺk, vitamín C, kôra škorice kasie, kúsky ananásu, kúsky papáje, ríbezle, pražené mandle, kúsky červenej repy, kokosové čipsy, aróma, popcorn.

Použite 1 lyžičku sypaného čaju na 150 ml vody. Čaj zalejte vriacou vodou a nechajte 3 až 5 minút lúhovať, potom preceďte. Ak pripravujete čaj v kanvici, pridajte lyžičku čaju navyše.

1 čajová lyžička /150 ml
100 °C
5 až 8 minút
   
Složení: kousky jablek, vitamín C, kůra skořice kasie, kousky ananasu, kousky papáji, rybíz, pražené mandle, kousky červené řepy, kokosové čipy , aroma, popcorn.