Pri nákupe v hodnote nad 50,00 € je doprava ZADARMO Více informací
Rooibos Kaktusový fík s Pomerančom

Kaktusová figa s pomarančom - Rooibos

Rooibos Čokoládové Pokušení

Čokoládové Pokušenie - Rooibos

Filmová Noc - ovocný čaj

Rating:
100 % of 100
2,80 €
Tak, ako si režiséri do filmov vyberajú tých najlepších hercov, aj naša Filmová noc je starostlivo poskladaná z lahodných kúskov ovocia, ktoré prešli kastingom. Pohodlne sa usaďte, vypnite mobil a nechajte čaj v šálke rozohriať oscarové predstavenie chutí.
Dostupnosť: Skladom
SKU
000001

Cola a popcorn k filmu? To už tu bolo. Doprajte si nové zážitky s unikátnou čajovou kombináciou — s kúskami jabĺk, ananásu, papáje, ríbezlí, praženými mandľami, kôrou škorice, červenou repou, kokosovými čipsami a popcornom. Nebezpečne príjemné doplnenie pre vašu filmovú noc.


Oslaďte si obľúbené komédie, pridajte arómu dokumentom z neprobádaných diaľok alebo sa schovajte za poriadny hrnček čaju pred desivými horormi. Vďaka pestrej kombinácii plodov je ovocný čaj vhodným doplnkom pre každý žáner. A navyše, i keď obsahuje drobné kúsky popcornu, nemusíte sa obmedzovať kvôli kalóriám. Pokojne si nalejte druhú aj tretiu šálku.

Skrátka, horúci adept tohtoročných filmových cien. Doslova. Vychutnajte si čerstvý nálev doma alebo ho v termoske prepašujte do kina, my to na vás nepovieme.

PS: Byť nadšencom do filmov nie je pre popíjanie ovocnej Filmovej noci podmienkou.

Zloženie: kúsky jabĺk, vitamín C, kôra škorice kasie, kúsky ananásu, kúsky papáje, ríbezle, pražené mandle, kúsky červenej repy, kokosové čipsy, aróma, popcorn.

Write Your Own Review
You're reviewing:Filmová Noc - ovocný čaj
Your Rating