Pri nákupe v hodnote nad 50,00 € je doprava ZADARMO Více informací
ovocný čaj pina colada - ananas kokos

Piňa Coláda - ovocný čaj - 50g

ovocný čaj zimní třešeň

Zimná čerešňa – ovocný čaj

Citrónový Cheesecake - ovocný čaj - 50g

2,80 €

Keď sa povie cheesecake, tak si asi nepredstavíte šálku skvelého čaju. Ale aj náš lahodný citrónový nálev sa môže stať dokonalým doplnkom jedla. Navyše, toto maškrtanie vám rozhodne nikto vyčítať nebude a bez problému zvládnete dva i tri kúsky ;).

Dostupnosť: Vypredané
SKU
0008

Namiešať dobrý čaj, to je skutočná alchýmia. Niekedy ale príde jedna sladká myšlienka a k cieľu to máte čo by čajovým lístkom dohodil. A tak sme vzali kúsok ananásu, nastrúhanú citrónovú kôru, štipku zázvoru a upiekli jeden vynikajúci citrónový cheesecake. Dáte si šálku?


Možno by ste si tipli, že si na tom úplne prvom cheesecaku pochutnali gurmáni v Amerike. V skutočnosti to ale bolo omnoho skôr, pred 4000 rokmi v starom Grécku. Za tie roky sa samozrejme recept mnohokrát upravil a ten, ako ho poznáme dnes, majú skutočne na svedomí v New Yorku. Ďakujeme!

Výhodou nášho „čajového dezertu“ je, že sa po ňom nepriberá. Jedinečnú ovocnú kombináciu s osviežujúcou citrónovou arómou si navyše môžete spestriť napríklad trstinovým cukrom alebo cukrovým karamelom. Odporúčame vyskúšať.

Zloženie:

Kúsky ananásu a jabĺk s vitamínom C, kandizovaný zázvor, ananás, citrónová kôra (5 %), granule citrusového ovocia (1 %), koncentrovaná citrónová šťava.

Write Your Own Review
You're reviewing:Citrónový Cheesecake - ovocný čaj - 50g
Your Rating