Pri nákupe v hodnote nad 50,00 € je doprava ZADARMO Více informací
Mandarínka so zázvorom - ovocný čaj

Mandarínka so zázvorom - ovocný čaj

Ovocný sypaný čaj jahoda, šípek, brusinka

Jablko, šípek a brusinka

Medvedie šťastie - ovocný čaj

Už od 2,60 €

Aký pocit šťastia asi zažíva medveď, ktorý nájde množstvo čerstvých a lahodných bobúľ? Zistiť to môžete s našim novým ovocným čajom, ktorý ich je plný. Neodolateľná zmes pre všetkých lesných aj mestských dravcov.

Dostupnosť: Skladom
Zostáva len %1
SKU
0007

Kto by to bol povedal, že si mohutný tvor ako medveď s radosťou pochutná na tak drobných lesných plodoch. Spoločne s rastlinkami tvoria dokonca až 90 % jeho jedálnička. Na tom niečo bude, povedali sme si, a sviežu ovocnú inšpiráciu podľa medvedieho receptu sme hneď využili pre našu novú ovocnú čajovú zmes.


Černicové listy, baza, kúsky jahôd. To sú len niektoré z prísad, ktoré sme pre čaj Medvedie šťastie nazbierali a pripravili. Nielen, že spoločne v jednej šálke krásne ladia, pozitívne pôsobia aj na zdravie a dodajú energiu do celého dňa alebo spríjemnia večer pred pohodlným spánkom.

Ak máte chuť na malé čajové lesné dobrodružstvo, stačí ohriať vodu a zaliať jednu-dve lyžičky. Ak po vypití budete šťastní ako medveď, svoju misiu sme splnili.

Zloženie: ibištek, kúsky jabĺk, černicové listy, príchuť, černice, baza, šípky, kúsky jahôd, malinový ovocný granulát, čierne ríbezle.

Write Your Own Review
You're reviewing:Medvedie šťastie - ovocný čaj
Your Rating