Pri nákupe v hodnote nad 50,00 € je doprava ZADARMO Více informací

Mao Jian - zelený čaj

Rating:
100 % of 100
5,90 €

Ak hľadáte skutočne osviežujúci zelený čaj s jemnou chuťou, Mao Jian je tým pravým kandidátom. Jeden z najlahodnejších a najslávnejších čínskych čajov vyniká svojou príjemnou arómou, ktorá vás dúšok po dúšku privedie bližšie k čajovému raju.

Dostupnosť: Vypredané
SKU
500010

Priviezť si z Číny dobrý čaj je povinnosť a my sa týmto pravidlom poctivo a radi riadime už niekoľko rokov. Mao Jian sme preto nemohli vynechať. Stačí privoňať, napiť sa a veríme, že budete unesení ako my.


Svoje meno získal kvôli množstvu drobných chĺpkov, ktoré pokrývajú jeho krásne, temne zelené listy. Mao Jian, miestne známy ako Xin Yang Mao Jian, je ďalšou z perál horských čajových fariem, ktoré majú v Číne stovky rokov tradícií. Má mierne žltý nálev a chuť, o ktorej sa vám bude snívať. V minulosti vraj patril len tým najvznešenejším hosťom, dnes si ho ale môže dopriať ktokoľvek, kto nepohrdne šálkou kvalitného čaju.

Mapa Číny

 

Výhody zelených čajov väčšina z nás dobre pozná a obzvlášť študenti by mohli o tom rozprávať. Popri povzbudení energie a myšlienok, veľmi dobre pomáha aj s urýchlením vyplavovania tukov z tela a proti starnutiu buniek. Je to skrátka zázračný nápoj.

100% zelený čaj Mao Jian

Zem pôvodu: Čína (Henan)

Write Your Own Review
You're reviewing:Mao Jian - zelený čaj
Your Rating