Tropická žiara – zelený čaj

  • Tropická žiara – zelený čaj
  • Stříbrný pytlík na zelený čaj

Tropická žiara – zelený čaj

Availability: Na sklade

3,10 €
Polárnu žiaru zbadáte len výnimočne, ale tu Tropickú si môžete sami pripraviť pokojne každý večer. Nachystali sme opojnú zmes zeleného a bieleho čaju zosilnenú príchuťou exotického ovocia. Stačí jedna šálka a nebudete pochybovať, že ide o jeden z čajových zázrakov.

* Povinne vyplnené polia

3,10 €

Nie je to náhoda. Nápad na spojenie bieleho čaju cisárov s energiou, ktorú telu dodáva jeho zelený spoločník sme premýšľali dlho a starostlivo. Hneď po prvom náleve nám ale bolo jasné, že toto splynutie chutí dlho neutajíme...


Ananás, papája, ale aj kúsky malín a okvetné lístky ruží dodali čajovému mixu tú pravú ovocnú arómu a tropický nádych, ktorý si môžete užívať počas celého dňa. Ráno povzbudí, popoludní poteší a večer navodí uvoľnený a príjemný pocit.

Ako biely, tak zelený čaj navyše majú veľmi dobré účinky na ľudský organizmus, takže vďaka ich spojeniu získate to najlepšie z oboch — pravidelné popíjanie napr. pomáha so znížením krvného tlaku, odburávaním cholesterolu alebo tiež s uvoľnením stresu. Skúste to tiež.

Jeden dúšok pre príjemnú pohodu, dva spomaľujú starnutie a od tretieho sa v duchu prenesiete na tropické ostrovy.

Zloženie:

Zelený a biely čaj, lahodné kúsky papáje, ananásové sladké kúsky, slez, okvetné lístky ruží, kúsky jahôd a malín.

vodou s teplotou 80 °C zalejte čaj v pomere 1 čajová lyžička na 150 ml vody. Doba lúhovania 1-3 minúty.
zelený čaj (76,5%), biely čaj, kúsky papáje, (papája, cukor) aróma, kúsky ananásu, (trstinový cukor, ananás, regulátor kyslosti kyselina citrónová) kvety slez, kúsky jahôd, malinový granulát (glukózový sirup, (pšenica), cukor, maliny, zahusťovadlo alginát sodný), okvetné lístky ruží.