Prebudenie - ovocný čaj

  • Ovocný sypaný čaj Probuzení
  • Prebudenie - ovocný čaj
  • ukázka balení čaje

Prebudenie - ovocný čaj

Availability: Na sklade

3,16 €
Každý, kto niekedy zažil vstávanie so šálkou dobrého čaju potvrdí, ako ľahko sa tá pohoda a radosť preleje do celého dňa. A preto sme si povedali, že tomu pocitu pôjdeme naproti a pripravíme ideálnu rannú čajovú zmes s lístkami Buchu a jasným názvom — Prebudie.

* Povinne vyplnené polia

3,16 €

Tiež poznáte ten pocit, keď sa tak veľmi tešíte na ďalší deň, že od radosti ani nezavriete oči? Vďaka nášmu čaju sa budete takto tešiť na každé ráno. Do novej čajovej zmesi sme pridali listy bylinky Buchu, melónové kocky a citrónovú trávu. Jediné, čo nás mrzí je, že k textu nemôžeme pripojiť i tú opojnú vôňu… Zatiaľ! ;)


Buchu, ak ho nepoznáte, pochádza z juhu Afriky a má terapeutické účinky — detoxikuje organizmus. Námorníci ho so sebou často vozili späť do rodného Anglicka alebo Holandska, kde sa využíval a dodnes využíva práve na prípravu čajov a vďaka svojim esenciálnym olejom aj na výrobu kozmetiky. Špecifickú arómu si obľúbite po prvom náleve.

I keď sú jeho účinky najlepšie práve počas ranných hodín, môžete si šálku Prebudenia dopriať kedykoľvek inokedy v priebehu dňa. Vďaka ovocným zložkám vás príjemne osvieži a pomôže rýchlo zabudnúť na akékoľvek starosti.

Zloženie:

Citrónová tráva, melónové kocky, biely ibištek, kúsky jabĺk s vitamínom C, jablko klíny, kiwi kúsky, vonná mäta a listy Buchu