Pu erh Moonlight white, Yunnan

  • Pu erh Moonlight white, Yunnan

Moonlight White 50g

Availability: Na sklade

5,90 €
Polnočný Pu-erh skrýva pod svojim tajomným názvom jemne žltý nálev s vôňou, ktorá vám pripomenie čerstvé bylinky a ovocie. V ústach zanecháva sladkú chuť, ktorá sa príjemne rozvíja s každým ďalším nálevom.

Hornatá provincia Jün-nan patrí medzi najnavštevovanejšie miesta Číny. Láka mnoho milovníkov čajov, pretože sa tu pestujú tie najlepšie - Pu-erh už viac ako 1000 rokov.


Pu-erh je druh čaju, ktorý má výraznú farbu a sladkú chuť. Zatiaľ, čo iné čaje vädnú cez deň, Moonlight odpočíva hlavne v noci, za svitu mesiaca. Zreje zvyčajne niekoľko rokov a s vekom získava jedinečné vlastnosti..

Mapa Číny

Napriek svojmu názvu vás Moonlight White poteší hlavne ráno a po obede. Príjemne povzbudí a pomôže so spaľovaním tukov a cholesterolu. Je preto skvelým pomocníkom pre zdravé telo a výkonnú myseľ. Vyskúšajte Moonlight White a užívajte si všetky jeho kvality.

Zloženie:100% čaj Pu-erh

sypaný pravý bílý čaj Výživové údaje na 100 ml: energetická hodnota 25 kJ/ 6 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 0 g (z toho cukry 0 g), bílkoviny 0 g, sůl 0.03 g.