Pri nákupe v hodnote nad 50,00 € je doprava ZADARMO Více informací
Keemun Congou černý sypaný čaj

Keemun Congou

Dian Hong Mao Feng Yunnan čierny čaj

Yunnan Mao Feng - čierny čaj 50g

Keemun Mao Feng - čierny čaj - 50g

7,50 €
Qi Men Mao Feng, anglicky Keemun Mao Feng, je považovaný za najkvalitnejší čierny čaj v Číně a jeden z najlepších na svete. Je pestovaný a ručne zbieraný v provincii An-chuej v oblasti Čchi-men, ktorej vdačí za to svoje meno. Země původu: Čína
Dostupnosť: Vypredané
SKU
1008

Najslávnejší čínsky čierny čaj sa svetovému veľhlasu teší už od roku 1875, kedy bol poprvýkrát vyrobený. Pestuje sa v nadmorskej výške 400 metrov nad morom a právom sa mu prezýva „King of black tea" – kráľ medzi čiernymi čajmi.


Qi Men Mao Feng je tvorený veľkými, hnedočiernymi až čiernymi čajovými listy. Z pevno stočených a vzájomne prepletených čajových lístkov sa po zaliatí uvoľní veľmi silná a prirodzene nasladlá chuť s jemne korenenými tónmi a miernou zvieravosťou. Čaj taktiež ovplýva bohatou kvetinovou vôňou so stopou citrusových plodov, sušených sliviek a čokolády.

 

Qi Men Mao Feng vznikol spojením čierneho čaju Qi Men s vynikajúcími vlastnosťami zeleného čaju Mao Feng. Čajové lístky čaju Qi Men Mao Feng sú poctivo pestované a spracované tak, aby sa čo najviac podobali čajovým lístkom proslneného zeleného čaju Mao Feng, ktorý sa vyznačuje celými ochmýrenými listmi so silnou, osviežujúcou chuťou a krásnou vôňou. Výsledkom je vynikajúci a celosvetovo najobľúbenejší čierny čaj.

Zloženie:

Čierny čaj China Keemun Mao Feng 100%

Write Your Own Review
You're reviewing:Keemun Mao Feng - čierny čaj - 50g
Your Rating