Pri nákupe v hodnote nad 50,00 € je doprava ZADARMO Více informací
sklenený šálka s čajem Mate

Mate Ostrov Pokladů - 50g

japonská kanvička Kyusu - čierna

Japonská kanvička Kyusu - čierna

High mountain Oolong

Rating:
100 % of 100
7,50 €

Perla medzi polozenými čaji. Aj tak by sa dal nazvať High Mountain Oolong, alebo Gao Shan Tea, pestovaný v hmlou zastretých taiwanských horách v nadmorskej výške viac ako 1000 metrov nad morom. Slúži skvelo proti stresu, depresii, bolestiam hlavy a vysokému krvnému tlaku.

Krajina pôvodu: Taiwan, Nantou
Žatva: jar 2018

Dostupnosť: Vypredané
SKU
FL6145EU

Účinky čaju

Medzi hlavné prednosti čaju High Mountain Oolong patrí vysoký obsah antioxidantov, ktoré slúžia ako prevencia nádorových ochorení, znižuje hladinu tukov a cholesterolu v krvi aj krvný tlak. Pravidelné pitie čaju pomáha redukovať stres a depresie, ale zároveň zlepšuje kvalitu spánku. Stimuluje imunitu organizmu a spomaľuje proces starnutia.

Pripravte si šálku vynikajúceho High Mountain Oolongu a nechajte na svoje telo, myseľ aj chuťové poháriky pôsobiť jeho blahodarné účinky.

High Mountain Oolong sa radí medzi vysokohorské polofermentované čaje, ktoré sa vyznačujú lahodnou chuťou bez typickej zvieravosti, ktorú poznáme pri zelených čajoch.


Čajové plantáže ležiace vysoko v taiwanských horách sú celoročne zahalené v hustej hmle, ktorá čajovníkom poskytuje ochranu, ale aj časté výkyvy teplôt. Tie sú príčinou pomalšieho rastu čajovníkov, vďaka ktorému si čajové lístky zachovávajú vysoký obsah všetkých aktívnych látok. Po zaliatí čajových lístkov vám nálev tmavo zelenej farby poskytne sviežu a napriek tomu plnú chuť s kvetinovými a hodvábnymi jemnými tónmi.

Write Your Own Review
You're reviewing:High mountain Oolong
Your Rating