Rooibos Čokoládové Pokušení

  • Rooibos Čokoládové Pokušení
  • papierový sáčok na čaj rooibos

Čokoládové Pokušenie - Rooibos

Availability: Na sklade

3,20 €
Maškrťte na úrovni. Kombinácia tmavej čokolády, kvapky karamelu a lahodného dua Rooibos a Honeybush. To snáď ani nie je čaj, ale majstrovské dielo v šálke, ktoré môžete obdivovať na jazyku. Hriech by bolo jedine neochutnať.

Ruku na srdce, tabuľku čokolády na posedenie niekedy zbaští snáď každý. Hryzie vás pri tom svedomie? Teraz už nemusí. Keď sa nabudúce vydáte na lov sladkostí, zamerajte svoj pohľad na kanvicu a dajte variť vodu. Tento čaj je ako ten najsladší hriech.


Zmiešať všetky ingrediencie do jedného Čokoládového pokušenia bol spontánny nápad, ale veríme, že práve takéto nápady prinášajú tie najlahodnejšie výsledky. A ak ste doteraz neverili na magické účinky čaju, naša sladká kombinácia by vás o nich mohla presvedčiť.

 

Kráľovnin tip: Kvapnite do čaju trochu mlieka a vyskúšajte pokušenie na anglický štýl. Znamenité!

Zloženie: Rooibos, Honeybush, kúsky tmavej čokolády, karamelové kvapky, nasekané mandle, pralines broyées, Chia semienka. Môže obsahovať stopy suchých škoricových plodov.

Použite 1 lyžičku sypaného čaju na 150 ml vody. Čaj zalejte vriacou vodou a nechajte 3 až 5 minút lúhovať, potom preceďte. Ak pripravujete čaj v kanvici, pridajte lyžičku čaju navyše.

3 až 6 g
100 °C
3 až 5 minút