Rooibos - Zamatový Karamel

  • Rooibos - Zamatový Karamel
  • Čaj Rooibos Smetanový Karamel

Rooibos Zamatový Karamel - 50g

Availability: Na sklade

3,20 €
Čo sa stane, keď k dobrému Rooibosu primiešame sladký karamel a oriešky kola? Nechceme vás ochudobniť o toto lahodné prekvapenie a verte nám, že podobné čajové potešenie len tak nezažijete.

Rooibos, to je juhoafrický kráľ čajov. Liek na všetky choroby a zaháňač stresu, ktorý budete dopíjať s blaženým úsmevom na tvári. Ak sa vyhýbate cukru, ale sladkej chuti nemôžete odolať, Zamatový Karamel bude vašim šampiónom.


Hovorí sa, že drobné kolové oriešky tlmia smäd a hlad, na nás to ale asi nefunguje. Možno to bude tými karamelovými kúskami, po jednej šálke nás totiž vždy okamžite prepadne chuť na ďalšiu. Tej jemnej lahodnej a sladkastej chuti sa jednoducho nedá odolať.

Keď dostanete chuť na niečo sladké, čo tak dať si nabudúce namiesto čokolády nálev dobrého čaju? Za kvalitu ručíme, vôňa je omamná. Naštartuje vás ráno alebo príjemne doplní atmosféru večera. Voľba je na vás, ale pite obozretne. Je návykový!

Zloženie:

Rooibos, karamelové kúsky, oriešky kola 

Použite 1 lyžičku sypaného čaju na 150 ml vody. Čaj zalejte vriacou vodou a nechajte 3 až 5 minút lúhovať, potom preceďte. Ak pripravujete čaj v kanvici, pridajte lyžičku čaju navyše.

3 až 6 g
100 °C
3 až 5 minút