Pri nákupe v hodnote nad 50,00 € je doprava ZADARMO Více informací
Bio Tulsi Original

Bio Tulsi Original

Masala Chai- Ajurvédský čaj

Masala Chai- Ajurvédsky čaj

Žltý Zázrak - ajurvédsky čaj

Rating:
100 % of 100
Už od 3,00 €
Žltý Zázrak - ajurvédsky čaj. Lahodné spojenie citrónu, mäty a korenia. Navyše, s úžasnými účinkami na organizmus.
Dostupnosť: Skladom
Zostáva len %1
SKU
3010

Zloženie:

Kôra z citróna - pomáha odvádzať z organizmu kyselinu močovú, preto je veľmi vhodným prostriedkom proti reume, artróze, dne. Pomáha aj znižovať krvný obraz, tlak, zabraňuje vzniku zrazenín, hrubnutiu tepien, posilňuje pečeň a žlčník.

Rooibos zelenýbohatý zdroj minerálnych látok a vitamínov, pomáha pri bolestiach hlavy, nespavosti, kožných problémoch či alergii. Posilňuje imunitný systém, pomáha bojovať s najrôznejšími kožnými chorobami, pričom ide hlavne o akné a rozmanité druhy ekzémov. Roiboos môže pomôcť nielen ako nápoj, ale podobne dobré účinky má aj pokiaľ ho budeme priamo natierať na postihnuté miesta.

Ananás- uľavuje pankreasu, zlepšuje prekrvovanie, znižuje krvný tlak, bráni zrážaniu krvi, rozpúšťa usadeniny na cievnej stene, odvádza škodliviny z tela, pôsobí protizápalovo, uvoľňuje svalové a menštruačné kŕče a odvodňuje.

Nana mäta Užíva sa ako liečivý čaj pri ochorení žlčníka a pečene. Má priaznivé účinky na nervovú sústavu, mierni bolesti a žalúdočné neurózy a zlepšuje dýchanie.

Fúzatka citrónováVýskumy v poslednej dobe odhaľujú možnosti využitia Lemongrass - Cymbopogon pri liečbe rakoviny viď. štúdia PubMed, napr. v roku 2006 výskumný tím Ben Gurionovej univerzity v Negeve v Izraeli zistil, že užívanie citrónovej trávy spôsobuje programovanú smrť nádorových buniek, zatiaľ čo normálne bunky sú ponechané neporušené.

Kardamónodkysľuje organizmus, podporuje trávenie, eliminuje pálenie záhy, odvodňuje a podporuje funkciu obličiek, pečene a močových ciest

Fenikel -  tlmí kŕče v tráviacom trakte, tlmí nadúvanie, kašeľ a zvyšuje tvorbu materského mlieka.

Levanduľa- Pomáha proti stresu, depresii, znižuje krvný tlak, potláča rast baktérií, upokojuje a uvoľňuje telo.

Kvet chmeľu - bojuje proti nespavosti, znižuje horúčky, zlepšuje trávenie a nechutenstvo, má močopudný účinok. 


Write Your Own Review
You're reviewing:Žltý Zázrak - ajurvédsky čaj
Your Rating