Pri nákupe v hodnote nad 50,00 € je doprava ZADARMO Více informací
Masala Chai- Ajurvédský čaj

Masala Chai- Ajurvédsky čaj

BIO Kapha GRINGOsTEA

BIO Kapha

Africký pomaranč – ajurvédsky čaj

Už od 3,30 €
Africký pomaranč - ajurvédsky čaj s tropickou arómou pomaranča. Vyskúšajte jeho zázračné liečivé účinky na vlastnej koži.
Dostupnosť: Skladom
Zostáva len %1
SKU
3009

Zloženie:

rooibosbohatý zdroj minerálnych látok a vitamínov, pomáha pri bolestiach hlavy, nespavosti, kožných ťažkostiach či alergii, posilňuje imunitný systém, pomáha bojovať s najrôznejšími kožnými chorobami, pričom ide hlavne o akné a rozmanité druhy ekzémov. Roiboos môže pomáhať nielen ako nápoj, ale podobne dobré účinky má aj pri prikladaní na postihnuté miesto.

kardamón - odkysľuje organizmus, podporuje trávenie, eliminuje pálenie záhy, odvodňuje a podporuje funkciu obličiek, pečene a močových ciest

Škorica - je bohatým zdrojom antioxidantov, má antimykotické a antibakteriálne účinky, znižuje hodnoty krvného cukru, znižuje riziko vzniku ochorenia srdca, má protizápalové účinky.

pomarančová kôra - pomáha pri problémoch s trávením, pri vysokej hladine cholesterolu,môže pomáhať i pri problémoch s kašľom, zápalom priedušiek, chrípkou a astmou.

Klinčeksilica v klinčeku má protizápalové, antioxidačné a protiplesňové účinky, užívanie klinčeku môže posilniť prevenciu srdcových chorôb, zápalu priedušiek, má schopnosť hubiť parazity, dokonca aj ich vajíčka.

Write Your Own Review
You're reviewing:Africký pomaranč – ajurvédsky čaj
Your Rating